השירותים שלנו

X-Riders CLUB

השירותים שלנו

מועדון X-RIders פועל בשיתוף פעולה עם הספקים הגדולים בעולם האופנועים.
החל ממוסכים אמינים ומולצים ועד לייבוא ושיווק מוצרי אופנועים ואביזרים המצויים, הנפוצים והמבוקשים בתעשייה.
אנו מספקים מתן שירות אישי ומקצועי, תוך התאמה מלאה של המוצר לכלי שלכם, הכל בהתאם למבוקשכם.
ניתן, באופן מיידי כמובן, לברר זמינות מלאי-אונליין ולקבל שירות אישי ומקצועי במחיר ללא תחרות.
X-RIDERS מבינים שירות יעיל ומקצועי מה הוא ולכן אנו מקפידים על משלוחים ברכיבת הבזק (אבל זהירה) עד לפתח ביתכם\משרדכם וכו'.
צרו עמנו קשר עוד היום במידה ועולה בכם סוגייה כזו או אחרת, אנחנו כאן בכדי להעניק שירות לקוחות יעיל ומהיר, אל תהססו לפנות גם בוואצאפ למען האצת תהליכים וזמינות גבוהה יותר.
גם אנחנו, בתור צרכנים, מבין עד כמה נמאס לשלם מחירים מופקעים על טיפולים של היצרן, על מוצרים, אביזרים ועוד..
לשם כך, X-RIDERS דוגלים במחירים שנועדו לשבור שוק ולאפשר איכות לכל עומקי הכיסים. אנחנו כאן לשם כל התייעצות ותהייה, בהצלחה!

שירותי מוסך והצעות מחיר עבור טיפולים לאופנוע

אנחנו מקשרים ישירות בין מוסכים וצרכנים פרטיים, המעוניינים לקבל הצעת מחיר ולרכוש חלקי חילוף לאופנוע או לבצע טיפולים תקופתיים לאופנוע. אנחנו ב- XRIDERS מודעים לכך שהשבוע של כולנו עמוס ולחוץ בכל טוב של עשייה (טפו טפו!), ובדיוק בנקודה זו דרכינו מצטלבות. אם אין לכם זמן, או זקוקים לסיוע בהתנהלות אל מול מוסכים וטיפולים לאופנוע, עליכם רק להגיש באתר טופס "הצעת מחיר", ואתם תקבלו הצעות מחיר מדויקות ממוסכים אשר אנחנו עובדים עמם. האופנוע שלכם בידיים טובות, הראש שקט ולכם נשאר רק לחזור לעיסוקים הרגילים שלכם.

עיצוב אישי עבור מדבקות ויניל לרכב ולאופנוע

אתם מחפשים מדבקות ויניל לאופנוע הנועדו לשם עמידה ארוכה בפני מזג האוויר? – מוזמנים להיכנס לדף עמדת עיצוב אישי באתרנו, ולשלוח לנו בדיוק את הדוגמה אותה אתם רוצים מוטבעת על האופנוע! מדבקות ויניל נועדו לענות על רצונותיכם הצבעוניים, ואנו כאן בכדי לוודא שבתי הדפוס הכי איכותיים ידפיסו לכם את המדבקות, אז צרו עמנו קשר או בקרו בדף עמדת עיצוב מדבקות ויניל לאופנוע, ואנו נשמח לספק לכם מענה כולל לכל רצון ו"בקשה מודבקת"

חנות אונליין

המוצרים האיכותיים בשוק במחירים שוברים – אנו מבטיחים איכויות גבוהות של מוצרים תוך התאמתם המלאה לכלי שלכם. הרגישו חופשי לסקור את גלריית המוצרים בחנות האונליין שלנו.
יש לאן לחזור ועם מי לדבר במקרה של אי-שביעות רצון.אנחנו בתחום האופנועים היות וזו המשפחה שלנו. ניתן לסמוך עלינו כשם שניתן לסמוך על חבר משפחה שישמור על בטיחותכם. המוצרים שלנו, השירות והמקצועיות עומדים בקנה אחד עם האיכות הגבוהה שתקבלו בתעשיית האופנועים.
יצירת קשר

יש לכם שאלה?

לא מצאתם מה שחיפשתם? יש לכם רעיון? הצעת ייעול? צרו עמנו קשר עוד היום.